7. jarní turnaj žen I. série v Sedlčanech

V sobotu 17. června se odehrál již poslední turnaj žen I. série 7´s rugby sezóny 2016/2017 pořádaný týmem RC Sedlčany, který se uskutečnil na hřišti v Počepicích. Domácí tým se s námi přetahoval o udržení se v této sérii, a proto bylo jasné, že výsledek tohoto turnaje bude pro oba týmy velmi důležitý.

Náš tým se již delší dobu potýká s malým počtem hráček, což se projevilo i sestavě tohoto turnaje, kam jsme přijely v počtu pouhých pěti hráček. Jako první nás ve skupině čekalo utkání s domácím týmem Sedlčan. I přes jasné oslabení našeho týmu jsme soupeřky pořádně prověřily a musely se hodně snažit, aby zápas dovedly k vítězství na svojí straně.

Další zápasy jsme kvůli velkému vyčerpání a poranění jedné naší hráčky prohrály kontumačně. Z turnaje jsme se tedy odvezly poslední místo, které stvrdilo i naši celkovou poslední příčku v soutěži.

 

Výsledky turnaje

Utkání ve skupinách
RC Tatra Smíchov B – RC Sedlčany 7: 17
RK Petrovice B – RC Dragon Brno 19:12
RC České Budějovice – RC Sedlčany 5:22 
RC Přelouč – RC Dragon Brno 10:10
RC České Budějovice – RC Tatra Smíchov B 0:30 (kont.)
RC Přelouč – RK Petrovice B 34: 14 

Semifinálová utkání
RC Sedlčany – RK Petrovice B 24:12
RC Tatra Smíchov B – RC Přelouč 24:7

Utkání o umístění
o 5.místo RC České Budějovice – RC Dragon Brno 0:30 (kont.)
o 3.místo RK Petrovice B – RC Přelouč 14:0
finále RC Sedlčany – RC Tatra Smíchov B 5:21

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky, Ženy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.