3. zápas RC České Budějovice vs. ARC Iuridica

V neděli 17. záři jsme nastoupili k třetímu zápasu sezóny. Soupeřem nám byl Pražský tým Iuridica, odkud pochází náš bývalý kapitán Honza Dvořáček. Jelikož dovedla Iuridia v předchozím kole porazit RC Přelouč, věděli jsme, že nebude tento zápas lehký a nic jsme nechtěli nechat náhodě. Před zápasem panovalo v šatně lehké napětí, které ale okamžitě opadlo, jakmile zazněl prvotní hvizd píšťalky. Od první minuty byla naše touha po vítězství cítit a dokazuje to první pětka zápasu, která byla položena v 6. minutě. Skoro celou první půli jsme soupeře takřka nepustili na naši polovinu. V posledních 10 minutách prvního poločasu to začlo vypadat, že nám docházejí síly a zkušeý soupeř se začal čím dál tím více prosazovat. Odměnou jim za to byla v 34. minutě snižující pětka na konečné skóre poločasu 27:7.

V druhé půli jsme nechtěli pokračovat, tam kde jsme v předešlém poločase přestali a opět jsme na soupeře naběhli s plnou vervou. Celý druhý poločas tak zůstal pod naší taktovkou a soupeře jsme už k ničemu nepustili. Iuridica si tak od nás odvezla první velkou porážku v sezńě 70:7.

Děkujeme všem divákům za vynikající atmosféru, kterou nás táhli za potřebnými body.