7. Kolo Poháru Čech RC Petrovice vs. RC České Budějovice

8. října naši borci vyrazili odehrát první zápas proti RC Petrovice doplněných o rezervu RC Říčany.

Po celovíkendové akci hrací plocha připomínala spíše bahnité oraniště, než-li hřiště. Bahno, mokro a lehký déšť zaručoval, že se bude hrát převážně rojem. Do úvodní půle zápasu jsme nevstoupili zrovna správnou nohou. Všichni hráli, jako by se právě probudili, a tak jsme po několika minutách prohrávali 10:0. Díky dvou rychlým pětkám jsme se ovšem probrali a konečně jsme začali hrát a stav se začal obracet v náš prospěch. Po první půli 10:17.

Druhý poločas jsme začali tam, kde jsme skončili a skóre pomalu ale jistě opět narůstalo. Domáci dovedli chvíli před koncem zápasu ještě položit třetí pětku, a tak konečný stav se ustálil na 15:39.