2. Kolo v Praze proti ARC Iuridica

V neděli 7. dubna jsme se vydali do Prahy na zápas proti ARC Iuridica. Podle výsledků z první kola, kde ukázali vyrovnaný výkon proti týmu RC Havířov, jsme věděli, že to nebude lehký zápas jako loni. K zápasu jsme přistoupili s pokorou, možná až moc velkou, kdy jsme nechali soupeře položit první ěptku zápasu a chopit se tak vedení.

Jako v předešlém zápase prohrávat pro nás znamená více makat. První půle nakonec skončila našim malým vedením 10:19. Ovšem jak opatrně jsme nastoupili v první půli, tak přesný opak byl půle druhá. Soupeře jsme takřka nepustili k míči a v mlýnech jsme ukázali naši sílu.

Velké díky patří nováčkům Štěpán Šplíchal, Michal Bečvařík, Vojtěch Augustýn, Vojtěch Vobr a Jan Kašpar, kteří ukázali, že i když hrajou rugby krátce, tak se v týmu neztratí.

Konečný výsledek 17:43 a domů plných pět bodů!