K našemu rugbyovému hřišti zase o krok blíž

V sobotu 6. 7. se konala v pořadí již 3. brigáda na pozemku v Suchém Vrbném, který v minulosti využívala jako fotbalové hřiště TJ Lokomotiva a od letošního roku jej má od města pronajatý náš klub. Vybudovat z něj náš budoucí domovský areál si vyžádá ještě mnoho úsilí a peněz.

Tentokrát jsme se vrhli na sekání přerostlé trávy a odtahování stromů pokácených na předchozích brigádách. Využili jsme k tomu traktor našeho spoluhráče Libora Andrleho a jeho zkušenosti s těžbou dřeva. Tímto bych mu chtěl moc poděkovat, stejně jako nejmladšímu pomocníkovi, Tondovi Vobrovi, který se statečně ujal sekačky. Dík patří samozřejmě i všem ostatním pracantům; celkem se nás sešlo 11. I přes velké vedro a dlouhou pauzu na oběd jsme odvedli kus práce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.