Naši partneři

Budějovický Budvar
Pivovar Budějovický Budvar, n. p.

je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovinu produkce vyváží do více než 70 zemí všech světadílů. V roce 2014 vystavil Budějovický Budvar 1 457 000 hektolitrů piva.

Novodobá historie pivovaru se datuje od roku 1967, kdy Ministerstvo zemědělství České republiky založilo národní podnik Budějovický Budvar jako přímého nástupce Českého akciového pivovaru, který vařil pivo v Českých Budějovicích již od roku 1895. Český akciový pivovar byl založen českými právovárečníky, kteří navázali na více než 700 let starou historii vaření piva v Českých Budějovicích (dříve Budweis).

Budějovický Budvar je majitelem cenného duševní vlastnictví v podobě více než 380 ochranných známek registrovaných ve 101 zemích světa. Mezi nejznámější patří Budweiser, Budvar, Budweiser Budvar, Bud, Budějovický Budvar a Czechvar. Toto ohromné duševní bohatství souvisí s místem svého původu, městem České Budějovice, které se původně nazývalo Budiwoyz či Budweis.

Postupnou a cílevědomou expanzí na zahraniční trhy a posilováním prodejů doma dosáhl Budějovický Budvar pozice významného hráče na trhu s pivem nejen v České republice. Objem exportovaného výstavu řadí prémiový originální ležák Budweiser Budvar k jedné z nejexportovanějších pivních značek České republiky. V Budějovickém Budvaru, n. p. dnes pracuje více než 600 zaměstnanců.

arakis_logo-color
Arakis & Belleville, s.r.o.

Arakis & Belleville, s.r.o. nabízí od roku 1997 služby v oblasti informačních technologií se specializací na dodávky webových řešení, software, zajištění realizace a správy počítačových sítí, metropolitních sítí a připojení k Internetu a dodávky výpočetní techniky včetně doplňkových služeb a inteligentních elektroinstalací.

JUVEL_logo_CMYK
Restaurace a sportbar Juvel
Restaurace Juvel České Budějovice. Čepujeme kroužek z tanku, vaříme poctivá jídla různých světových kuchyní.

logoČB
Statutární město České Budějovice
Město České Budějovice vyhlašuje program na podporu sportu v rámci
„Opatření č. 3: Příspěvek na činnost ostatních mládežnických sportovních klubů“.
Cílem opatření je finanční podpora sportovních aktivit dětí a mládeže od 6 do 18 let na území města České Budějovice.

 

 

 

 

NSE Solutions s. r. o.
Společnost se zaměřuje především na poskytování odborných personálně poradenských služeb. Našim klientům poskytujeme konzultační služby v oblasti lidských zdrojů, náboru, motivace, rozvoje zaměstnanců a kariérního poradenství, školení personálu, kontroly kvality.

 

 

 

Lumos s. r. o.

LUMOS s. r. o. jako rodinnou společnost vlastní manželé pan Lumír Dvořák a paní Miloslava Dvořáková. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem České Budějovice oddíl C, vložka 5117 a jejím hlavním předmětem podnikání je demolice budov, recyklace demoličních odpadů a podnikání v oblasti nakládání s odpady. V recyklačním centru Jivno 80 společnost LUMOS s.r.o. přijímá a zpracovává betony, železobetony, asfaltové směsi, stavební sutě a zeminy s kamením a také vlastní mobilní drtičku a třídičku lomového kamene.