Nové rugbyové hřiště

Za spolupráce s Magistrátem města České Budějovice, Jihočeského kraje a Národní sportovní agentury se snažíme o vytvoření nového veřejného sportoviště,které by mohli využívat nejenom rugbysti, ale i široká veřejnost.

Plánovaná výstavba se týká bývalého škvárového hřiště v ul. Elišky Krásnohorské v části města Suché Vrbné. Projekt zahrnuje vybudování ragbyového hřiště včetně zázemí, venkovní work-outové posilovny s běžeckou rovinkou a většího dětského hřiště.

Buď i ty součástí našeho rugbyového snu!

Náš sen začal mít hrubé obrysy na konci roku 2018, kdy se objevil volný prostor, který by pro naše účely mohl být vhodný. Od té doby jsme neúnavně pracovali na vytvoření projektu, zajištění různých povolení a v neposlední řadě i dostatku financí.

Veřejná sbírka

Chcete se i Vy zapojit a pomoci nám dosáhnout našeho snu? Pošlete jakýkoli finanční příspěvek na níže uvedený bankovní účet. Každých darovaných 1 000 korun se rovná 3 000 korunám použitých na hřišti.

Na požádání může klub vystavit potvrzení o provedení daru (např. pro odečtení daní, které je možné již od 1 000 Kč a výše).

*Prosíme o vložení Vaší emailové adresy do zprávy pro příjemce pro případ potřeby Vás kontaktovat.