Turnaj U8 v Babicích

V neděli 27.5.2018 se konal další z regionálních turnajů pro nejmladší kategorie U8, tentokrát v Babicích. Dopředu bylo jasné, že pojedeme v omezeném počtu, jel jen Jakub a Dominik, nejstarší a nejmladší z týmu. Kamarádi z Plzně nám nabídli doplnění do 6 hráčů a navíc se k nám přidali i kluci z Havl. Brodu, takže nakonec se trochu předháněli, kdo za nás bude hrát.

Porada před zápasem …

Odehráli jsme 8 zápasů, vždy v dresu RC ČB, ve kterých jsme s jednotlivými týmy dosáhli těchto výsledků:

RC ČB vs RC Říčany  5:1

RC ČB vs RC Praga  1:6

RC ČB vs Kralupy nad Vltavou  3:3

RC ČB vs RC Babice  4:2

RC ČB vs RC Havl. Brod  6:0

RC ČB vs Tatra  4:0

RC ČB vs RC Petrovice  4:0

RC ČB vs RC Přelouč  4:2

Výkop a jdeme na Pragu …

RC ČB – Havlíčkův Brod

Naši dva kluci se s ostatními vždy dobře sehráli a na to, jaké bylo ten den horko, nic nevzdali a hráli vždy do posledního dechu. Kubova parádní skládka metr před naším pětkovištěm a následná sólo pětka, která zachránila zápas, a Dominikova skládka kluka dvakrát většího než byl on sám, byl jasný důkaz zlepšování se našich hráčů a pro mne odměna za snahu předávání nadšení na trénincích.

Společně k vítězství!

Jakub Jake Kratochvíl   17 pětek
Dominik Domi Frána   4 pětky

Kluci nasbírali další zkušenosti, poznali nové kamarády (když s Vámi někdo hraje rugby, je to jiné kamarádství, než když hrajete stolní tenis), užili si dobrodružství a tak jsme se po 6 výhrách, jedné remíze a jedné prohře vraceli jako hrdinové. Ostatní v našem revíru už začínají vědět, kdo jsou Lovci z Českých Budějovic, že ten kdo nastoupí proti rudočerným z RC ČB se musí mít na pozoru. A hrdý ten, kdo nosí naše barvy. Díky Vám kluci, díky Vám.

Váša

Příspěvek byl publikován v rubrice Mládež, Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.