Letní soustředění dětí

Stejně jako loni, i letos se malí rugbysté soustředili na rugby na Římově, a to od 14. do 18. srpna. Zúčastnilo se 25 dětí všech věkových kategorií, od 6 do 15 let.

Nocování bylo zajištěno v příjemném prostředí kempu Hamr přímo u řeky Malše a na tréninky se jezdilo na kole na fotbalové hřiště v Římově. Zábava nebyla omezena pouze na rugby, děti si užily i koupání v řece nebo večerní táboráky s kytarou. Za dětmi se přijeli podívat i rodiče, jejichž účast nás moc těší. Někteří s námi zůstali a bavili se i přes noc. Program doplnil náš zakládající hráč a povoláním záchranář, Marek Jakubík, který dětem názorně předvedl základy první pomoci.
Tímto bych za celý klub chtěl Markovi, ale i dalším hráčům a trenérům, kteří na soustředění dorazili a pomohli s tréninky, poděkovat. Jmenovitě to jsou Martin Teuschel, Adam Šlegl, pan Ruso, Jan Dvořáček, Ondřej Kotyz, Petr Hejníček, Petr Štoidl a Tomáš Minařík. Děkujeme rovněž obci Římov za zázemí a možnost využívání hřiště. Největší díky za celkovou organizaci, práci s dětmi, ale i večery s kytarou patří Václavu Kratochvílovi, vedoucímu oddílu dětí.