2.kolo Rugby Šumava Nýrsko – RC České Budějovice – pozvánka

V dalším utkání 2.ligy XV ragby mužů zajíždí náš tým v neděli 30.8.2020 do Nýrska, kde se utká od 14h s místním klubem Rugby Šumava Nýrsko

Náš soupeř v 1.kole prohrál na hřišti RC Brno Bystrc 50:17

Více o našem soupeři:
Spolek se poprvé sešel 8.9.2016 za účelem provozovat ragbyový sport v Nýrsku. Tohoto setkání se tehdy účastnilo deset potenciálních hráčů. Rozhodující impuls pokračovat v této činnosti a řádně tak stabilizovat zázemí ragby v Nýrsku nastal s historicky prvním ragbyovým utkáním na místním fotbalovém hřišti, které uspořádali 8.10.2016. Tímto dnem se ještě více prohloubil zájem místních sportovců o tento velmi atraktivní sport, který v roce 2016 slavil 90 let od svého založení v ČR. Od této chvíle se členská základna našeho spolku postupně rozrůstá.

Web soupeře: http://www.rugbynyrsko.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Muži, Novinky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.