Řekli jsme si: “Budeme hrát rugby.” Tak hrajeme a bavíme se.

Společný trénink pod vedením Dana Beneše

V neděli 27.2.2022 za námi do Českých Budějovic přijel trenér Dan Beneš, aby nám předal další své rady a zkušenosti. Bohužel účast našich hráčů byla poznamenána zvýšenou marodkou, ale i tak trénink všechny nadchnul. Program byl rozdělen na dopolední část, kde se Dan věnoval ženám a mužům z našeho klubu, a odpolední část, kde si vzal do “parády” naše děti a mládež.

Tréninky dospělých hráčů a starší mládeže byly zaměřené na komplexní cvičení na obranu, útok, přihrávky a celkovou orientaci na hřišti. Důraz byl kladen také na pochopení přínosu a poučení se z chyb. Trenéři dětí se mohli dozvědět, jak ještě lépe propojit rugby do zábavné podoby, aby i naši nejmladší ragbistky a ragbisti z tréninků získali co nejvíce.

Děkujeme Danovi za perfektní trénink a budeme se opět těšit někdy na viděnou.

photo (c) Patrik Krejčí

Více fotografií z tréninku v albu klubu na serveru Zonerama.